GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-02-2023 10:38   Güncelleme : 04-02-2023 10:38

Hızlı Resim için Nasıl Kayıtlı Kullanıcı Olunur?

Hızlı resim işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz Resim. Pro firması ile resimlerinizi ücretsiz bir şekilde ve hızlı bir şekilde yükleme fırsatına sahip oluyorsunuz.

Hızlı Resim için Nasıl Kayıtlı Kullanıcı Olunur?

Hızlı resim işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz Resim. Pro firması ile resimlerinizi ücretsiz bir şekilde ve hızlı bir şekilde yükleme fırsatına sahip oluyorsunuz. Bu işlemi hem kayıtlı kullanıcı olarak hem de misafir kullanıcı olarak gerçekleştirebiliyorsunuz. Misafir kullanıcı olarak gerçekleştirmek için firmanın internet adresine giriş yapıp ana sayfada yer alan kırmızı butona basmanız gerekiyor. Bu butona bastığınızda hızlı resim yükle ve paylaş bölümü ile karşı karşıya gelirsiniz. Burada resimlerinizi sürükleyin ve buraya tıklayarak yüklerim bölümüne tıklamanız gerekiyor. Daha sonrasında yüklemek İstediğiniz tüm fotoğrafları seçmeniz gerekiyor.

Aynı anda birden fazla fotoğraf seçme imkanına da sahip oluyorsunuz. Böylelikle tek tek fotoğraf yükleme işlemi ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Fotoğraflarınızı seçtikten sonra bitti butonuna basıp fotoğraflarınız için link konuşmasını bekleyebilirsiniz. Link oluşması saniyeler içerisinde tamamlanır. Daha sonra oluşan linki kopyalayıp dilediğiniz platformlarda paylaşma fırsatına sahip oluyorsunuz. Aynı zamanda fotoğrafın altında yer alan logolara tıklayarak bu platformlarda da hızlı bir şekilde istediğiniz resmi paylaşabiliyorsunuz.

Ücretsiz video yükleme nasıl yapılır?

Resim yükle işleminin yanı sıra video yükleme hizmetini de veren Resim. Pro firması ile videolarınızı hızlı bir şekilde yükleme fırsatına sahip oluyorsunuz. Videolarınızı yüklemek için yapmanız gerekenleri ise oldukça basittir. Firmanın internet adresine giriş yapıp burada video bağlantı linkine tıklamanız gerekiyor. Bu linke tıkladığınızda videolarınızı hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Hem videolarınızı hem de resimlerinizi ücretsiz bir şekilde paylaşabileceğiniz bu platform sizler için çeşitli avantajlar sunmaktadır.

Bu avantajlar arasında resimlerin kaliteli bir şekilde istediğiniz platforma yüklenmesi, resimlerin yüklenirken zamandan herhangi bir harcama yapmaması ve hızlı bir şekilde yüklenmesi, resimlerin HD kalitede yüklenmesi, bu yükleme işleminden sonra sınırsız depolama fırsatını elde etmek gibi avantajlar bulunuyor. Kullanıcı memnuniyeti için çalışan firma her geçen gün kullanıcıların daha çok memnun kalacağı hizmetler ile karşılaşması için çalışmalarını yürütür.

Firmada beğenmediğiniz herhangi bir işlem olduğunuz olduğunda firmanın ana sayfasında bulunan iletişim butonuna basmanız yeterli olacaktır. Buradan bize ulaşın bölümü ile kolaylıkla firma yetkilileri ile iletişime geçebiliyorsunuz. Böylelikle herhangi bir sorun yaşadığınızda bu sorununuzu firma ile kolaylıkla paylaşabiliyorsunuz.

Hızlı resim ve video yükleme kolay mı?

Hızlı resim yükle hizmetini veren Resim. Pro firmasında hem resimlerin hem de videoların yüklemesi oldukça kolay bir işlemdir. Sadece birkaç adım ile resim yükleme ve video yükleme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu işlemler için herhangi bir ücret ödemenize de gerek yoktur. Sorunsuz bir şekilde bu işlemlerden faydalanmak için Resim. Pro internet adresine giriş yapıp gerekli işlemleri yapmanız yeterli olacaktır. Güvenilir bir şekilde bu hizmetten faydalanmak birçok kişi için oldukça önemlidir. Bu nedenle firma güvenilir bir şekilde hizmet vermeyi kendisine hedef edinmiştir.