GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-02-2023 17:20   Güncelleme : 14-02-2023 17:20

Survive İstanbul Hayatta Kalma Rehberi Olmaya Aday Bir Site

Survive İstanbul Hayatta Kalma Rehberi Olmaya Aday Bir Site

Her ne kadar gündelik yaşamın akışına kendimizi kaptırdığımızda tehlikeli olaylar başımıza hiç gelmeyecekmiş gibi düşünsek de aslında hepimiz her zaman risk altındayız. Hele bir de doğa tutkunu bir yapınız varsa ve doğa ile iç içe yaşamayı seviyorsanız tehlikelere yakın olduğunuzu da biliyor olmalısınız. Dolayısıyla beklenmedik tehlikelere karşı nasıl davranmanız gerektiği konusunda her zaman bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Ve bunun için dijital platformlarda bulabileceğiniz çok güçlü bir rehber olarak Survive İstanbul sitesi karşımıza çıkıyor.

Survive İstanbul platformu her tür zorlu koşulda hayatta kalabilmeniz için çok özel ipucu ve tüyoları anlatan rehber bir site. Bu siteye giriş yaptığınızda farklı birçok kategoride hayatta kalabilmek için ne tür bilgilere ihtiyacınız olduğu kapsamlı bir şekilde sizlere anlatılıyor.

Survive.istanbul sitesinin bu denli büyük bir ilgi görmesinin en önemli nedeni tabi ki bu sitede yer alan tüm yazıların deneyimli eğitmenler tarafından oluşturulması. Hem yazıların içerikleri hem de yazıların konu başlıkları başka hiçbir yerde bulamayacağınız çok özel konu ve bilgilerden oluşuyor. Ve yazı içerikleri birçok deneyimi içerisinde barındıran yol gösterici içeriklerden oluşuyor.

Survive İstanbul platformunda şehir yaşamında karşılaşabileceğiniz zorluklardan tutun da ekstrem bölgelerde hayatta kalabilmek adına nasıl davranmanız gerektiği konusunda en önemli bilgiler de yer alıyor.

Sosyal medya hesapları:

Facebook: https://www.facebook.com/hayattakal.net/

Twitter: https://twitter.com/hayattakalnet/

Instagram: https://www.instagram.com/manzara3000/

Pinterest: https://tr.pinterest.com/hayattakalnet/

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/survive-istanbul-83783b264