GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-02-2023 10:08   Güncelleme : 18-02-2023 10:08

Solar Jelakü Özellikleri

Jelakü modelleri arasında yer alan solar jel aküler birçok özellik ile donatılmış ürünlerdir. Solar jel aküler genel olarak güneş enerji sistemlerinde kullanılır.

Solar Jelakü Özellikleri

Jelakü modelleri arasında yer alan solar jel aküler birçok özellik ile donatılmış ürünlerdir. Solar jel aküler genel olarak güneş enerji sistemlerinde kullanılır. Ürünün kullanımı güneş panelleri ile yapılır. Güneş panellerinin üretmiş olduğu enerjiyi depolamak için bu akülerden destek alınır. Akülerin depolamış olduğu enerji sayesinde uzun süre enerji ihtiyacı giderilir. Yüksek performans özelliği sayesinde uzun ömürlü bir ürün olarak satışa sunulur. Ürünü uygun fiyatlarıyla satın almak için Maz Akü firmasını tercih edebilirsiniz.

Solar jel akü modelleri yüksek Çevrim ömrüne sahip olan ürünlerdir. Aynı zamanda kendiliğinden de şarj oranı da düşüktür. Kaliteli bir ürün olarak satışa sunulan jel aküler sızdırmaz özelliğe sahiptir. Bu akülerin en büyük özelliği ise dayanıklı olmasıdır. Titreşim ve darbeleri karşı dayanıklı olan ürünler daha kullanışlı olur. Bu nedenle solar jel akü modelleri uzun süreli kullanım ihtiyaçları için kullanılabilir. Ürün rüzgâr enerji sistemleri, deniz araçları, karavanlar gibi çeşitli alanlarda kullanım imkanı bulan bir üründür.

Marin Jel Aküler Özellikleri

Jelli aküler arasında yer alan marin jel akü modelleri deniz araçlarında ve deniz ortamında kullanılan ürünler arasında yer alır. Bu ürünler darbe ve titreşimlere karşı dayanıklı bir üründür. Ürünler deniz ortamında kullanılmak için özel tasarlanmış yüksek performanslı ürün modelleri arasında yer alır. Bu ürün herhangi bir sızdırma yapmadığı için uzun süre kullanım imkânı sunar.

 

Marie jel aküler farklı avantajlara sahip ürünler arasında yer alır. Bu akülerin sağlamış olduğu en büyük avantajlardan birisi düşük bakım gerektirmesidir. Bu özelliği sayesinde ürünü sürekli bakıma götürmenize gerek yoktur. Aynı zamanda kendiliğinden de şarj oranı da düşük olduğu için kaliteli bir ürün olarak piyasaya sürülmüştür. Denizcilik uygulamalarında en çok kullanılan akü modelleri arasında yer alan marin jel aküler suya dayanıklı özelliktedirler. Marin jel akü modelleri korozyona karşı dirençli bir özelliğe de sahiptirler.

Derin Döngü Jel Akü Özellikleri

Derin döngü jel akü modelleri de çeşitli özellikler ile satışa sunulan ürünler arasında yer alır. Derin döngü jel akü modelleri derin döngü teknolojisine sahip ürünler arasında yer alır. Bu ürünleri sık sık şarj edip şarjını kullandığınızda yine yüksek enerji alma imkanına sahip olursunuz. Düzenli bakım gerektirmeyen bir ürün olduğu için maliyeti oldukça az bir üründür.

 Jel akü fiyatları akülerin modellerine ve çeşitli özelliklerine göre değişiklik gösterir. Derin döngü jel akü modelleri mağaza firmasında uygun fiyatlar ile satışa sunulur. Sadece bu akü modeli değil diğer akü modellerini de uygun fiyatlar ile firmadan satın almanız mümkündür. Satın almış olduğunuz ürünler firma tarafından ücretsiz kargo ile sizlere gönderilir. Aynı zamanda ürünlerin garanti belgesi bulunduğu için uzun süre kullanım imkânı sunar.