GÜNDEM
Giriş Tarihi : 20-02-2023 11:56   Güncelleme : 20-02-2023 11:56

Krampon Ayakkabı Neden Önemlidir?

Krampon Ayakkabı Neden Önemlidir?

 

Futbol gibi sert bir sporda ani hareketin gerçekleşmesiyle ayakların üzerine yük biner. Bunu uygun şekilde dağıtmak için krampon ayakkabı kullanılır. Krampon ayakkabı ayakların sağlığını korumak ve ayakları desteklemek açısından da büyük önem taşır.

Krampon Ayakkabının Özellikleri

Futbol oynanırken ayağın darbe alması çok olasıdır. Lescon krampon ayakkabı darbe şiddetini en aza indirir. Ve bunu yaparken de darbenin eşit dağılımını sağlamaktadır. Özel darbe dağıtıcı taban teknolojisi ile performansı en yükseğe taşır. İçindeki teri ve nemi minimuma indiren krampon ayakkabı les indole teknolojisi içerir. Lescon krampon ayakkabı iç malzemesi özel bir şekilde işlenip oluşturulur. Görünüm olarak da estetik bir yapıya sahip olan krampon ayakkabı ayak sağlığını da korur. Krampon ayakkabı, sağlam olduğu kadar yumuşak bir formda olan saya malzemesindendir.

Soccer lone iç taban ile krampon ayakkabı için önemli olan konforu ve tekniği birleştiren iç taban teknolojisine sahiptir. Özel tasarımı ve esnek malzemesi krampon ayakkabı da istenilen her şeyi sunar. https://www.lescon.com.tr/krampon/ adresten daha fazla bilgi sahibi olabilir ve satın alabilirsiniz.