GÜNDEM
Giriş Tarihi : 20-02-2023 11:56   Güncelleme : 20-02-2023 11:56

Makam Bayrak

Makam Bayrak

 

Çeşitli kurumları temsil eden makam bayrak modelleri arasından istediğiniz özelliklere uygun bayrağı seçerek bu bayrak modeline göre kendi makam bayrağınızı yaptırabilirsiniz. Bu bayraklar ayakta duran ve bin insan boyu karar uzunlukta olan bayraklardır. Kurum ve kuruluşların logosunu veya amblemini taşıyan bayraklar profesyonel olarak tasarlanmaktadır. Bu bayrakların seçiminde kendi kurumunuzun logosu ile uyumlu olacak bir tasarıma yer verebilirsiniz. Baskı için seçeceğiniz bayrak bezi için de yine uygun renk seçebilirsiniz. Tüm bunları firmanın tasarımcısı tarafından hazırlana örnek ile görerek üzerinde değişiklik yaparak baskıya verebilirsiniz.

Makam bayraklarında alt kısımda bayrağın ayakta durmasını sağlayan alt demir bulunmaktadır. Bunun yanında bayrağın direği ve bayrak kısmı yer almaktadır. Bütün bu parçaların bir araya gelmesi ile birlikte makam bayrağı görkemli şekilde ayakta durmaktadır.

Makam Bayrak Çeşitleri

Resmi özelliği bulunan kurumların girişlerinde ve makam odalarında görebileceğimiz makam bayrak çeşitleri profesyonel çalışma yapılarak hazırlanmaktadır. Bu bayrakların tasarımından baskısının yapılmasına kadar her aşaması kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Bütün bu konularda bilgi almak için https://bayraksantekstil.com.tr/makam-bayrak/ sayfası sizleri bekliyor olacak.