GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-02-2023 11:09   Güncelleme : 24-02-2023 11:09

Teknede Boğaz Turu

İstanbul Boğazı tarihiyle Asya ve Avrupa kıtalarını birbirinden ayıran ve Marmara Denizi ile Karadeniz'i birbirine bağlayan uluslararası eşi olmayan bir boğazdır. B

Teknede Boğaz Turu

İstanbul Boğazı tarihiyle Asya ve Avrupa kıtalarını birbirinden ayıran ve Marmara Denizi ile Karadeniz'i birbirine bağlayan uluslararası eşi olmayan bir boğazdır. Boğaz İstanbul'un göz bebeğidir ve seyre doyulmayacak bir manzaraya sahiptir. Boğaz turu da bu manzaraya yakın bir şekilde tanık olabileceğiniz en keyifli yolculuklardan bir tanesidir.

İster arkadaşlarınızla beraber ister eşinizle baş başa İstanbul boğazının ışıkları altında benzersiz manzaranın keyfini çıkarmak düşünüldüğü zaman heyecan vericidir. Klasik boğaz turuna eşlik etmek için pek çok seyahat firması mevcut olarak hizmet vermektedir.

İstanbul Boğaz Turu İçin Tekne Kiralama Fiyatları Ne Kadardır?

Boğaz turu için tekne kiralama fiyatlarının ne kadar olduğu pek çok kişi tarafından merak edilen bir konudur. Bu soru boğaz turu düşünen kişiler tarafından sıklıkla araştırılır. Boğaz turu ücretleri tahmin edilebileceği gibi bu işi gerçekleştirmiş olan firmalar arasında ve müşterinin taleplerine göre değişik orandadır. Fakat boğaz turu için suyat.com tekne kiralama fiyatları hemen hemen her bütçeye uygun olacak şekildedir. Teknede boğaz turu fiyatlarını etkileyen faktörleri detaylı bir şekilde incelediğinizde karşınıza çıkan hususlar şu şekilde yer alır.

  • Kaç saatlik bir tur organizasyonu istemiş olduğunuz
  • Tercih ettiğiniz teknenin ya da yatın hizmet ve donanım özellikleri
  • Kalkış ve varış yapacağınız yer
  • Organizasyonda talep ettiğiniz ilave hizmetler

Boğaz turu organizasyonunda kişi sayısı, tüm bunların hepsi boğaz turu fiyatlarını etki eden konulardır.

Boğaz Turu Kaç Saat Sürer

Çok keyif duyacağınız ve unutulmaz bir etkinlik yaşayacağınız boğaz turu için tercihinizi uzun boğaz turundan yana kullanmanız kesinlikle çok doğru bir tercih olacaktır. Uzun boğaz turu yaklaşık olarak 6 saat kadar bir zaman almaktadır. Bu süre sizin talep ettiğiniz hizmetlere göre değişiklik gösterebilir. Kısa olarak gerçekleştirilen boğaz turu bitmesini hiç istemeyeceğiniz bir yolculuk olmuş olsa da ortalama olarak 2 saat sürmektedir. Bu sürenin uzun olması tamamen sizin tercihinize göre olabilir.

Boğaz Turu Esnasında Görülebilecek Yerler

Boğaz dört mevsimde de yolculuk yapanlara farklı güzellikleri sunar. Erguvanlar ve laleler açtığında benzersiz bir görünüm yansıtır. Boğaz turu sırasında görebileceğiniz benzersiz eserlerin arasında Anadolu Hisarı, Dolmabahçe Sarayı, Rumeli Hisarı, Topkapı Sarayı, Çırağan Sarayı, Ortaköy Camii, Kız Kulesi, Beylerbeyi Sarayı, Küçüksu Kasrı, Konk Ostoroğ yalısı daha büyük pek çok eser görmeniz mümkündür.

Boğaz turunuzu daha kültürel hale getirmek isterseniz yanınızda başarılı bir rehberin olması gerekecektir. Bunun için yapmanız gereken organizasyona ait tercihler bölümünden rehber seçeneğini tercih etmeniz yeterli olacaktır. İstanbul boğaz turu talep ettiğiniz iskelelerden kalkıp aynı şekilde istediğiniz iskeleye tekrardan sizi bırakacaktır. İstanbul boğaz turu tamamen sizin talepleriniz doğrultusunda alanında uzman profesyonel https://www.suyat.com.tr/bogaz-turu/ tarafından hazırlanır. Unutulmaz nostaljik ve özel bir boğaz turu için acele edin.