GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-03-2023 16:53   Güncelleme : 01-03-2023 16:53

Cami Kapısı Nelerden Üretilir?

Cami Kapısı Nelerden Üretilir?

Cami kapısı tasarımı yüzyıllardır en iyi şekilde farklı süslemeler ile tasarlanıyor. İnsanları camiye davet etmek için kapıların şık bir tasarıma sahip olması son derece önemlidir. Cami kapısı genel olarak ahşap bir üründen imal edilir. Ahşap yapılar daha fazla tercih edildiği için camilerde de ahşap ürünlerin kullanımı oldukça yaygındır. Cami kapısı imalatı için Kadim Cami Dekorasyon firmasını tercih edebilirsiniz. Burada kaliteli bir şekilde cami kapısı tasarımı yapılır.

Camide önemli bir yere sahip olan vitray farklı tasarımlar ve farklı süslemeler ile göz doldurur. İmamın namazı kıldırdığı bölüm olarak bilinen vitray farklı desenler ile dikkat çeker.

Mihrap Nelerden Üretilir?

Cami bölümlerinden bir diğeri ise mihrap bölümüdür.  Mihrap tasarımı yapılırken farklı ürünler kullanılır. Üstelik mihrapların üzerindeki süslemeler ve desenler de çeşitlilik gösterir. Mihrap tasarımı yapılırken süslemelerden ve farklı desenlerden destek alınır. Mihrap oldukça önemli olduğu için mihrabın tasarımının kaliteli bir firma ile gerçekleştirilmesi ve bu firmanın özenle seçilmesi dikkat edilmesi gereken bir konudur.

Mihrap tasarımı başta olmak üzere camideki diğer bölümlerin tasarımlarını en iyi şekilde gerçekleştirmek için Kadim Cami Dekorasyon firmasının internet adresini inceleyebilirsiniz. Burada daha önce verilen hizmetler ve sunulan hizmetler hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabiliyorsunuz. Tüm bilgilere sahip olduktan sonra camideki tasarımının yapılmasını istediğiniz bölümü firma yetkilileri ile paylaşmanız yeterlidir.