YAŞAM
Giriş Tarihi : 16-03-2023 11:41   Güncelleme : 16-03-2023 11:41

Linux Proxy ile Güvenli Proxy Adresleri

Linux Proxy sayesinde kullanıcılar anında güncelleme ile sektörün en büyük veri tabanına sahip firma İle hizmet alma fırsatı buluyor.

Linux Proxy ile Güvenli Proxy Adresleri

Linux Proxy sayesinde kullanıcılar anında güncelleme ile sektörün en büyük veri tabanına sahip firma İle hizmet alma fırsatı buluyor. Sahip olunan Proxy adresleri tamamen güvenilirdir. Müşteriler rahat ve güvenilir bir şekilde kullanma imkanı buluyor. Sunucular gerekli olan testlerden geçtiği için IP adresleri kullanıcılara ait ve temiz adreslerdir. Linux Proxy tarafından sağlanan kullanıcılara ait IP adresleri engellenemez.

Linux Proxy firmasının aracılığı İle alınan Proxy adresleri beyaz listede sınırsızdır. Linux Proxy ile kullanıcılara sorunsuz ve kesintisiz bir hizmet verilmektedir. Alınan mobil proxy adreslerinde emülsiyonlarda herhangi bir sanallaştırma yoktur. Hizmet veren GSM operatörleri ile kullanıcılara gerçek Proxy hizmeti sağlanıyor.  Müşteriler kopma ve düşme sorunu yaşamadan linux Proxy İle hizmet alma fırsatı buluyor. 

Mobil Proxy Paketleri

Mobil proxy satın al işlemleri ile Linux Proxy sayesinde çok uygun fiyata paket alma fırsatı müşterilere sunuluyor. Paketlerin özelliklerine göre aylık olarak çok makul oranlarda ödemele ile paket satın alabilirsiniz. Verilen hizmetler kesintisiz, sınırsız ve güvenilir bir hizmet sağlanır.

4g mobil proxy paketler de oldukça uygun fiyatlıdır. GSM operatörlerine ve verilen hizmete göre fiyatları değişmektedir. Haftalık olarak ödemeler yapılır. Hızlı ve kesintisiz hizmet verilir. Kopma düşme yaşanmadan temiz IP adresleri ile  kullanıcılara hizmet veriliyor. Vodafone, Turkcell, Türk Telekom  operatörleri belli kota, hız ve diğer özelliklere göre uygun fiyatlara müşterilere paket alma imkanı veriliyor.