YAŞAM
Giriş Tarihi : 18-04-2023 12:55   Güncelleme : 18-04-2023 12:55

Kestamitin Resmi Tescilli Markası OKD Polimer

Kestamitin Resmi Tescilli Markası OKD Polimer

Bir tür mühendislik plastiği olan kestamit üretiminde OKD Polimer resmi düzeyde tescilli bir markadır. 2004 yılından beri faaliyet gösteren firma, kestamitin birçok çeşidini üretmektedir. 2011 yılında ise büyük yatırımlar gerçekleştirerek üretim kapasiteni arttırmıştır. Alanında ülke ve dünya çapında büyüme gösteren firma talaşlı imalat ve teknik plastikler konusunda öncüdür.

Kestamit çubuk ve kestamit levha başta olmak üzere kestamit boru gibi pek çok mühendislik plastiği çeşidini üretmektedir. Farklı sektörlerde tercih edilen kestamit çeşitleri, düşük maliyetleri ile de dikkat çeker. Döküm polyamid, döküm naylon gibi isimlerle de bilinen kestamit oldukça sert bir madde olduğundan pek çok kişi tarafından da tercih edilir. Aynı zamanda aşınmalara dayanıklı olması, farklı ölçülerde özel üretim yapılabilmesi de kestamiti ön plana çıkarır.

Kestamitte Yüksek Kalite Standartları

Türkiye içinde ve dünyanın çeşitli ülkelerine mühendislik plastiği kestamit üretimi yapan OKD Polimer kaliteden ödün vermez. ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 gibi kalite standardı belgelerine sahiptir. Dolayısıyla kestamit üretiminde evrensel standartları yakalar ve teknolojisini geliştirmeye odaklıdır.

Yüksek kalite standartları, üretim kapasitesi ve organizasyon yapısı ile farkını ortaya koyar. Öyle ki ülkemiz haricinde yaptığı ihracatlar Avrupa ve Amerika gibi kıtalara ulaşmaktadır. Kestamit işlemiş ürünler veya yeni tasarım ihtiyaçlarınız için OKD Polimer ile iletişime geçebilirsiniz. İnternet sitesinden iş birliği yaptığı firmaları ve referanslarını inceleyebilirsiniz.

Geniş Kullanım Alanı ve Kestamit Türleri

OKD Polimer, kestamit çubuk, kestamit levha gibi çeşitlerin yanı sıra özel ölçülerde üretim de yapar. Kestamit maddesinin kullanım alanları içinde ise otomotiv, gıda, medikal, inşaat, madencilik, denizcilik gibi geniş yelpazede sektörler bulunur. Bu sektörlerde kestamitten makara, kasnak, ray, yatak, aşınma plakası, pres kalıbı, teflon ve dişliler kullanılır. Kullanım biçimde ise rulo, kaynar makine, döner makine kullanımının en yaygın olduğu biçimlerdir.

Gebze’de üretim yapan OKD Polimer’e dünyanın her yerinden sipariş verebilir, uygun çözüm ve maliyetlerle işinizi kolaylaştırabilirsiniz. https://okdpolimer.com/ adresini ziyaret ederek kestamit çubuk, kestamit levha veya özel siparişlerinizle ilgili fiyat alabilirsiniz.

OKD Polimer ile iş birliği yaparak sektörünüzde ilerleyebilir ve uygun fiyatlı çözümler bulabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarından yerli ve yabancı iş birliği yaptığı firmaları görebilirsiniz. Siparişlerinizle ilgili olarak en kısa sürede dönüş alarak zamanında ve hızlı teslimat tarafınıza sağlanacaktır.

Kestamit çubuk fiyat kestamit levha fiyat gibi daha somut ve güncel bilgilere ulaşmak adına firmanın iletişim bölümünden yararlanabilirsiniz.