YAŞAM
Giriş Tarihi : 24-04-2023 17:52   Güncelleme : 24-04-2023 17:52

Yeni Trend: Baskılı Polarlar! Sizi Sıcacık Tutar, Markanızı da Öne Çıkarır!

Yeni Trend: Baskılı Polarlar! Sizi Sıcacık Tutar, Markanızı da Öne Çıkarır!

Baskılı tişört ve baskılı polar üretimi yapan firmalar kendi bünyelerinde yer alan özel makineler ve boyalar ile tişört ve polarların üzerine firma logosunu ve adını baskı olarak yaparlar. Firmalar tarafından gelen taleplere göre üretilen promosyon tişört ve polarların üzerinde firmanın renkleri de yer alır. İstenilen sayıda polar ve baskılı tişört imalatı yaptırmak mümkündür.

Promosyon Baskılı Tişört İmalatı Yapan Firmalar

Günümüzde pek çok farklı firma tarafından promosyon baskılı tişört üretimi yapılıyor. İşletmeleri için bu ürünlerden yaptırmak isteyen kişiler baskılı tişört imalatı yapan firmaların web sitelerinde yer alan telefon numaraları ile kendilerine ulaşarak sipariş talebinde bulunabilirler. Firmalar taleplere göre istenilen model ve sayıda promosyon baskılı tişört üreterek işletmelere teslim eder.

Promosyon Tişört Modelleri

İşletmeniz için baskılı tişört veya yaptırmak istiyorsanız yaz ayları için kısa kollu tişörtler ve kış ailede için polar sweatshirtleri tercih edebilirsiniz. Üretici firmalar pek çok farklı seçenek sunarak işinize kolaylaştırıyor. Promosyon tişört modellerinin üzerine firmanızın logosunu ve renklerini bastırarak çalışanlarınızın kıyafetlerinde bunların yer almasını sağlayabilirsiniz.

Promosyon Tişört Fiyatları

Promosyon tişörtlerin ve polarların üzerine yapılan baskının kalitesine ve ürün sayısına bağlı olarak baskılı tişörtlerde fiyatlarda farklılık görülüyor. Ayrıca firmadan firmaya bağlı olarak da fiyatlar değişir. Promosyon tişört fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için hizmet alacak olduğunuz firma ile iletişim kurabilirsiniz.