GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-04-2022 15:34   Güncelleme : 05-04-2022 15:39

E Tescil Nedir, Neden Gereklidir?

E-tescil uygulaması sadece E Patent firması ile iş birliği içerisinde olduğunuzda faydalanabileceğiniz özel bir hizmettir.

E Tescil Nedir, Neden Gereklidir?

E-tescil uygulaması sadece E Patent firması ile iş birliği içerisinde olduğunuzda faydalanabileceğiniz özel bir hizmettir. E Patent firması markalaşma sürecinizde ihtiyacınız olan tüm profesyonel desteği sizlere sunan bir firmadır. Markalaşmaya dair sıradan alabileceğiniz her bir hizmetin çok daha ötesinde bir hizmet sunulmaktadır. Bunun için firma bünyesinde geliştirilmiş olan özel bazı sistemler kullanılmaktadır. Tüm başvurularınızı ve markalaşma hizmetlerinizi klasik prosedürlerinin dışında firma tarafından sunulan özel sistemler ile çok daha kolay ve izlenebilir bir şekilde alabilirsiniz. Bu aşamada sunulan özel sistemlerden birisi de e-tescil uygulamasıdır.

E tescil uygulaması E Patent Bilişim uzmanları tarafından geliştirilmiştir. Firma bünyesinde geliştirildiği için kullanılabilme yetkisi sadece E Patent firması ile iş birliği içerisinde olan şirket ve kişilere tanınmaktadır. Marka tescil başvuru sürecinde firmamız için hayati bir önem taşıyan markalaşmanızı yakından takip edebilmek için bu süreci E Patent firması ile birlikte yürütebilirsiniz. Yapılacak tüm başvurularda uzman bir ekibin yönlendirmesi sonucunda tüm yasal prosedürlere uygun şekilde eksiksiz bir başvuru yapabilir ve bunun ardından tüm başvuru sürecinizi anlık olarak takip edebilirsiniz.

Etescil uygulaması markalaşma sürecini kolaylaştırmayı hedefleyen özel bir sistemdir. Yapmış olduğunuz başvurunun ne durumda olduğunu düşünmenize gerek kalmadan sizlere anlık olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Markalaşma sürecinizi hızlı ve eksiksiz bir şekilde tamamlayabilmeniz için e tescil sistemini takip ediyor olmak önemli ve gereklidir.

Marka tescil süreç takibi

E Patent tarafından geliştirilen marka tescil süreç takibine dahil olabilmek ve sağlamış olduğu avantajlardan faydalanabilmek için E Patent firmasına ait resmi Web sayfasına giriş yapabilirsiniz. Burada yer alan iletişim bilgilerini kullanarak E Patent uzmanları ile birebir görüşmeler sağlayabilirsiniz. Bu görüşmeler sonucunda markalaşmaya dair firmanızın ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri profesyonel bir şekilde alabilirsiniz.

E Patent firması aracılığı ile yapacağınız marka tescil başvurularınız da bu sürecin takibini en iyi şekilde yapabilmek için E tescil sistemini kullanmaya başlayabilirsiniz. E-tescil sistemini kullanmaya başladığınızda bu sistemin sizlere sağlamış olduğu faydaları görebilme şansı elde edebilirsiniz. Eğer e-tescil sistemini kullanıyorsanız;

  • Marka tescil başvurunuzda alınan tüm kararlardan anında bilgi sahibi olabilirsiniz.
  • Marka tescil başvurunuzda Yaşanan her bir gelişmeden telefon, SMS ve e-mail yöntemi ile anlık olarak bilgilendirilebilirsiniz.
  • Marka tescil başvurunuzda e-tescil sistemini kullanabilmek için özel bir başvuru ya da talepte bulunmanıza gerek olmayacaktır. E Patent aracılığı ile marka tescil başvurusu yaptığınız anda eş zamanlı olarak e tescil sistemine de kaydınız yapılacaktır. Bu kayıt aşamasından sonra başvurunuzda yaşanan en ufak değişiklikte sistem tarafından bilgilendirilecek ve uyarılacaksınız.
  • Marka tescil başvurunuzda e tescil sistemine kaydınız ücretsiz bir şekilde yapılacaktır. Bu hizmeti kullanabilmek için E Patent ile iş birliği içerisinde olmanız yeterli olacaktır.

Adres 1: 34396 Beybi Giz Plaza Kat:26 Maslak

Sarıyer / İSTANBUL

E-Mail: [email protected]

Telefon:

0850 308 53 30

----------------------------------------------------

Adres 2: Plevne Mah. Can Sk. Özdemir Sitesi

Altıeylül / BALIKESİR

E-mail: [email protected]

Telefon:

444 6 956