GÜNDEM
Giriş Tarihi : 26-09-2022 15:39   Güncelleme : 07-11-2022 13:11

Sakarya Marka Tescil Hizmeti

Sakarya Marka Tescil Hizmeti

 

Marka tescil işlemi sayesinde ürünlerinizin satışında kullanmak istediğiniz markayı koruma altına alabilirsiniz. Kendi markanızı oluşturmak adına çıktığınız yolda marka tescil süreci en öncelikli adımlardan birisi olmalıdır. Markanızı kendi firmanız adına tescil ettirerek üretmiş olduğunuz her bir parça ürünü bu marka adı altında yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda satışa sunabilirsiniz.

Sakarya marka tescil firmalarından birisi olan Sakarya Patent Ofisi bünyesinde profesyonel hizmet alabilirsiniz. Uzman marka danışmanlarının sizleri bilgilendirmesini istiyorsanız firmanın web sayfasına giriş yapabilir ve burada yer alan iletişim bilgileri üzerinden gerekli konularda bilgi alabilirsiniz.

Marka Tescil Nasıl Yapılır

Ürünlerinizin satışında bir marka değeri oluşturmak istiyorsanız belirlemiş olduğunuz bir markayı tescil ettirmelisiniz. Bunun için bu alanda profesyonel olarak hizmet veren patent ofislerinden marka tescil hizmeti alabilirsiniz. Sakarya Patent Ofisi bu alanda sunduğu hızlı ve güvenli hizmet ile daha önce on binlerce markanın tescil çalışmalarını sorunsuz bir şekilde tamamlanmıştır. Sizlerde firma ile iletişime geçerek markanızın tescil işlemlerinin yürütülmesi talebinde bulunabilirsiniz.

Sakarya Patent Ofisi marka danışmanları öncelikli olarak tescil ettirmek istediğiniz markanın müsaitlik durumunu sorgulayacak ve eğer markanın sizler adına tescil edilmesinde bir sakınca yok ise gerekli süreci başlatacaktır.  Başvuru aşamasında ihtiyaç duyulan evrakları teslim etmenizin hemen ardından çok kısa bir süre içerisinde istediğiniz marka kendi firmanız adına tescil olacaktır.